Новини » Події 20 січня, 2019, 22:08
На Донбасі очистили від мін близько 45 гектарів

Протягом тижня підрозділами ГСЧС зі складу Об’єднаних сил очищено 44,85 га території, виявлено та знешкоджено 40 вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє УНН.

За тиждень на Донбасі очистили від мін майже 45 га

«За підсумками виконання завдань протягом тижня підрозділами ДСНС зі складу Об’єднаних сил: очищено 44,85 га території, виявлено та знешкоджено 40 вибухонебезпечних предметів», – йдеться в повідомленні.

За інформацією ВЗГ це забезпечило: щоденний доступ чергового персоналу Донецької фільтрувальної станції на робочі місця; безпечне проведення аварійно-відновлювальних робіт на водогоні «Горлівка – Торецьк» діаметром 900 мм і відновлено централізоване водопостачання майже 43 тисячам осіб міст Торецьк і Залізне, а також селищ Північне і Південне; безпечне проведення аварійно-відновлювальних робіт на газорозподільній станції Мар’їнка-Красногорівка і трасі газопроводу-відводу протяжністю 5 км; забезпечено функціонування пунктів надання допомоги населенню в межах КПВВ, на яких за зверненнями 402 осіб, які перетинали лінію зіткнення надана можливість обігріву, відпочинку, медичної та психологічної допомоги понад 400 особам.

«Основні зусилля були зосереджені для забезпечення безпеки населення в межах населених пунктів та об’єктів інфраструктури. На всі надзвичайні ситуації і події забезпечено оперативне реагування силами і засобами ДСНС зі складу Об’єднаних сил у взаємодії з військово-цивільними адміністраціями та відповідними службами цивільного захисту «, – йдеться в повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 17:03 :08