Новини » Політика 20 січня, 2019, 19:10
Кандидат у президенти Олександр Вілкул представив свою передвиборчу програму
Фото: Опоблок
Фото: Опоблок

Мир, нова Конституція, економічне зростання та соціально відчутні результати економічного розвитку – таку передвиборчу програму представив кандидат у президенти від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул, висунутий за результатами Форуму «За мир і розвиток».

Про це інформує прес-служба «Опозиційного блоку».

Як повідомляється, 20 січня в Запоріжжі пройшов форум «За мир і розвиток», який об’єднав понад 5 тисяч учасників – представників ділових, промислових кіл, профспілок і роботодавців країни, громадських діячів.

За результатами форуму учасники висловилися в підтримку народного депутата Олександра Вілкула як єдиного кандидата від опозиційних і миролюбних сил України на майбутніх президентських виборах.

У своєму виступі на форумі Олександр Вілкул представив програму «Світ і Розвиток: чотири кроки до успіху», розповівши про своє бачення змін, необхідних Україні. Зокрема, він акцентував увагу на чотири кроки, які повинні привести Україну до успіху, і на яких повинна зосередитися влада відразу після президентських виборів: світ, нова Конституція, економічне зростання і соціально відчутні результати економічного розвитку.

Учасники Форуму підтримали позицію Олександра Вілкула, підкреслюючи, що саме він є реальним кандидатом від опозиційних сил, що володіє необхідними якостями характеру, знаннями і досвідом, здатними об’єднати громадян і привести Україну до успіху.

Нагадаємо, «Опозиційний блок» висунув Олександра Вілкула кандидатом на пост президента України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 11:28 :02