Новини » Суспільство 20 січня, 2019, 18:40
І.Геращенко: У Донецьку буде аеропорт імені Героїв Кіборгів
Фото: ZIK/EPA/ALEXANDER ERMOCHENKO
Фото: ZIK/EPA/ALEXANDER ERMOCHENKO

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко закликала вклонитися сьогодні пам’яті кіборгів і працювати далі – для звільнення Донбасу і Криму, для перемоги, відновлення територіальної цілісності і суверенітету.

Вона висловила впевненість, що в Донецьку таки буде аеропорт – імені Героїв Кіборгів. Про це віце-спікер написала на своїй сторінці у Facebook.

«Коли усвідомлюєш, кого вбила Росія, яких прекрасних молодих людей, справжніх і патріотичних, якого горя завдано тисячам родин і країні – дуже важко прощати. Неможливо», – зазначила народний депутат, згадавши при цьому одного з полеглих кіборгів – свого сусіда.

«... Сьогодні дзвін у меморіалі загиблих звучатиме 50 раз. Серед цих ударів буде і удар пам’яті Жені Яцини. Я не знала його в житті. Вже після його загибелі в ДАП з’ясувалося, що ми були сусідами, жили в сусідніх парадних, й мабуть, перетиналися колись у дворі. Хлопець з прекрасної родини, випускник престижного київського вузу, житель столичного Печерська, поліглот, він отримав повістку й пішов в армію. Не сховався й не втік...» – написала Геращенко.

Вона закликала віддати шану кіборгам і висловила впевненість, що після перемоги на Донбасі в Донецьку відбудують аеропорт і присвоять йому ім’я – Героїв Кіборгів.

«Згадаймо сьогодні Кіборгів. Це правильний день – написати про них, розповісти дітям, вклонитися їх пам’яті, побажати мужності і сил їх батькам, які тепер живуть пам’яттю. Й працювати далі – для звільнення Донбасу і Криму, перемоги, миру, але не ціною капітуляції і не на умовах Кремля. Миру – через перемогу і відновлення нашої територіальної цілісності і суверенітету. В Донецьку буде аеропорт імені Героїв Кіборгів. Буде», – наголосила Ірина Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:41 :13