Новини » Політика 19 січня, 2019, 12:13
В Москві відбулися пікети за звільнення українських в’язнів Кремля

У столиці РФ Москві 18 січня активісти російської ініціативи «Стратегія-18» провели одиночні пікети на підтримку українських політв’язнів Кремля і з вимогою їх звільнення.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

«Ми провели серію пікетів за звільнення в’язнів «списку Сенцова», за звільнення полонених українських моряків і журналістів, а також в’язнів «справи Веджіє Кашка», яких тюремники намагаються угробити без найменшого збентеження. У Москві також не перший день йдуть пікети на захист Едему Бекирова. Ольга Мазурова, активістка і лікар за професією, вимагає звільнити невинну людину, поки він живий», – розповіла учасниця акції Віра Лаврешіна.

Вона також повідомила, що до місця їх пікету підходили «незвичайні провокатори в формених куртках з написом щодо запобігання правопорушень».

Російські активісти з Санкт-Петербурга і Москви об’єдналися в безстрокову акцію Стратегія-18, названу на честь дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року.

Щомісяця 18 числа активісти виходять на вулиці міста з метою розповісти про ситуацію в окупованому Криму, інформувати російське суспільство про факти порушення прав і свобод людини.

За даними правозахисників, понад 60 громадян України позбавлені волі за політичними мотивами на території Росії і окупованому нею Криму.

Міністерство закордонних справ України направило вже близько 300 нот до Росії із вимогою звільнити українців, які там знаходяться.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 16:54 :11