Новини » Політика 19 січня, 2019, 0:10
Лукашенко відреагував на закиди про заправку українських танків

Президент Білорусі розповів, що Росія виштовхує Білорусь з українського ринку і саме ж російський дизель йде на заправку українських танків.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відповів на закиди про те, що вона поставляє в Україну дизель, який в подальшому використовується у військових цілях. Про це він сказав у п’ятницю, 18 січня, повідомляє БЕЛТА.

За його словами, саме росіяни, а не білоруси нарощують поставки палива в Україну.

«Останнім часом нам почали дорікати, що ми заправляємо танки (українські. – ред.) дизельним паливом. Я доручив розібратися, яке там дизельне паливо. Коли мені доповіли (я тільки-но довідку вдруге прочитав), там же все дизельне паливо російське. І росіяни постачають, постійно нарощуючи обсяги цих поставок – бензинів і дизельного палива – в Україну. Так як же так? Ми воюємо з Україною чи Росія? І хто заправляє ці танки? А наші обсяги знижуються. Нас просто виштовхують з українського ринку», – сказав глава держави.

Читайте також: Лукашенко більше не вважає Росію братньою державою

Олександр Лукашенко також відповів на закиди про те, що з України через Білорусь нібито йдуть санкційні товари. Він підкреслив, що це мізерні обсяги, і в будь-якому випадку мова йде про згуртування українських і російських постачальників при заступництві митниці та інших служб Російської Федерації.

Крім того, він розповів, що йому постійно доповідають про масований приплив зброї з України.

Читайте також: Лукашенко назвав умови об’єднання Білорусі з Росією

«І що найстрашніше (нам росіяни іноді дорікають: ось, у вас там через кордон...), через російський кордон (з Україною. – ред.) йдуть, а потім до нас заходять через відкритий білорусько-російський кордон, – розповів глава держави. – Зрозуміло, це комусь треба. Просто так же везти не будуть з ризиком. Воно комусь тут треба?.. І ми вже побачили, кому воно треба було», – заявив Лукашенко.

Читайте також: Кремль вирішив прибрати Лукашенка, – Піонтковський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 14:50 :23