Новини » Політика 19 січня, 2019, 23:32
Горбулін: Тиск Росії на Україну набуває серйозних масштабів
Володимир Горбулін
Володимир Горбулін

Втручання Російської Федерації в хід українських виборчих кампаній цього року може стати безпрецедентним.

Про це заявив екс-директор Національного інституту стратегічних досліджень, академік НАН України, радник президента і член політичної підгрупи ТКГ в Мінську Володимир Горбулін, – повідомляє pl.com.

Зараз Європейський союз йде у власні проблеми. «Мінські домовленості» відходять на другий план, а тиск з боку Російської Федерації посилюється. У тому числі і суто військовий. Ці всі процеси набувають серйозного масштабу, який вказує на цілеспрямовану підготовку Москви до можливої ​​війни, і Україна може виявитися не єдиним об’єктом для атаки.

Зараз весь арсенал тиску Росії спрямований на нашу країну, яка входить в період двох виборчих кампаній – президентської і парламентської. Росія скористається цим періодом, щоб привести до влади зручних і поступливих політиків або відвертих російських агентів.

Якщо цей план провалиться, то Києву слід бути готовим до найнесподіваніших сценаріїв. Неспроста наші європейські партнери зараз не будують плани щодо співпраці – чекають закінчення виборів. Нинішній рік може стати для країни дуже складним, як 2004-й, але в той же час і не таким, як 14-й.

Крім того, головне завдання, яке стоятиме перед новим президентом України, Верховною Радою і Кабінетом міністрів – консолідація професіоналів для повноцінного відновлення «хребта» держави.

Читайте також: Росію чекає катастрофа: Павловський розповів, хто може замінити Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 17:00 :18