Новини » Спорт 19 січня, 2019, 11:54
Еліна Світоліна, обігравши китаянку Чжан, вийшла до 1/8 фіналу Australian Open-2019
Перша «ракетка» України Еліна Світоліна здобула вольову перемогу над китаянкою Шуай Чжан в матчі 1/16 фіналу Australian Open-2019 / btu.org.ua

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна здобула вольову перемогу над китаянкою Шуай Чжан в матчі третього кола, 1/16 фіналу, Australian Open-2019 – першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату Австралії, який проходить в Мельбурні (загальний призовий фонд – $44,5 млн).

Зустріч, три сети якої тривали 2 години та 55 хвилин, завершилася з рахунком 4:6, 6:4, 7:5 на користь 24-річної харків’янки, повідомляє btu.org.ua.

У наступному колі, 1/8 фіналу, посіяна під шостим номером Еліна Світоліна зіграє з переможницею протистояння між бельгійкою Елізе Мертенс (12-й номер «посіву») і американкою Медісон Кіз (17).

Для Еліни Світоліної це сьомий Мельбурн в кар’єрі. Нині харків’янці належить кращий результат на Australian Open серед українок в одиночному розряді – чвертьфінал (у 2018 році).

2019-10-23 19:42 :04