Новини » Політика 18 січня, 2019, 13:02
Журналіст: Багато українців сприймають політику, як шоу

Для багатьох українська політика перетворилась в шоу, де не вирішуються жодні питання, а цікаво лише, хто кого побив. Багато людей ставлять до політики таким чином, що коли там все одно всі роблять шоу, то чому б туди не запросити ще одного шоумена.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів журналіст Юрій Луканов.

Він зауважив, що, згідно з опитуванням телеканалу ZIK, понад 57% глядачів подобається спостерігати за бійками політиків.

«Це свідчить про те, що для багатьох українська політика перетворилась в шоу, де не вирішуються жодні питання, а цікаво лише, хто кого побив. Багато людей ставлять до цього таким чином, що коли там все одно всі роблять шоу, то чому б туди не запросити ще одного шоумена», – підкреслив журналіст.

Він переконаний, що для людей, які ці речі сприймають саме таким чином, жодного значення не матиме манера розмови Володимира Зеленського з журналістом «Радіо Свобода». Мовляв, це теж свого роду шоу.

«Складно сказати, чи матиме значення для виборців Зеленського і саме розслідування про його бізнес в Росії. Думаю, ті, хто точно визначився голосувати за нього, не передумають. Хоча журналісти навели факти, дали йому можливість пояснити, а він просто голослівно заперечив», – розповідає Юрій Луканов.

Сам Володимир Зеленський згодом прокоментував розслідування журналістів, пояснивши, що він нічого не виробляє на території РФ, а отримує прибуток за своїм авторським правом.

«Свого часу мені довелось 4 години дивитись серіал «Свати». Як на мене, це жахлива пропаганда радянських цінностей, коли можна красти, хамити людині. В Російській Федерації це популярно, тому аналогічні речі там знімаються. Тож це не просто участь в бізнесі, а робота певної пропагандистської машини», – певен фахівець.

Нагадаємо, згідно з розслідуванням проекту «Схеми», Володимир Зеленський володіє кінобізнесом у Російській Федерації попри заяви про його закриття у 2014 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 04:01 :59