Новини » Київ 18 січня, 2019, 21:50
Залізничний вокзал Києва здадуть в концесію

Міністерство інфраструктури України має намір передати в концесію Центральний залізничний вокзал в Києві.

Як повідомили в прес-службі Мінінфраструктури, відповідної домовленості було досягнуто в ході інспекції вокзалу та прилеглих територій за участі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, мера Києва Віталія Кличка, голови «Укрзалізниці» Євгена Кравцова і начальника Головного управління Національної поліції Києва Андрія Крищенка.

«Ми повинні розробити проект привокзальної площі та вокзалу, як єдиного комплексу, який матиме не тільки функціональне бізнес-навантаження, а й естетичне значення... Надалі, ми передбачаємо передачу вокзалу в концесію. Це може бути і муніципальна концесія, якщо місто матиме гроші, може бути приватний інвестор», – цитує прес-служба Омеляна.

У повідомленні з посиланням на міністра зазначається, що першочерговими кроками в розвитку столичного залізничного вокзалу мають стати вирішення питань стихійної торгівлі, паркування та безпеки.

«Торговельні майданчики, зали очікування, паркування – все це має бути приведено в порядок, до єдиного естетичного стилю. Окрема тема – боротьба з кишеньковими злодіями і загальна безпека пасажирів», – наголосив міністр.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:39 :08