Новини » Суспільство 18 січня, 2019, 12:40
У Мінінфраструктури назвали найефективніший механізм контролю за якістю ремонту доріг
Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua
Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua

В Україні працює п’ятирівнева система контролю за якістю ремонту доріг, а також діє механізм 5- і 10-річної гарантії на зроблені дороги, згідно з якою компанії повинні усувати будь-які виявлені дефекти за власний кошт.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Володимир Омелян, відповідаючи на запитання парламентарів щодо контролю за якістю доріг, які будують та ремонтують в Україні, зауважив, що контроль за якістю робіт – це питання номер один, щоб кошти платників податків не були змарновані.

Міністр повідомив, що вже працює п’ятирівнева система контролю за якістю ремонту доріг – на рівні Мінінфраструктури, «Укравтодору», КМУ, правоохоронних органів та громадського контролю.

«Вона працює ефективно, а ще ефективнішим є механізм 5- і 10-річної гарантії на зроблені дороги. У рамках цієї гарантії компанії повинні усувати будь-які виявлені дефекти за власний кошт, тобто, додаткових витрат з кишень платників податків не передбачається», – зазначив Володимир Омелян.

Перший віце-прем'єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зауважив, що на дороги у бюджеті на 2019 рік передбачено 55,6 млрд грн, що на 7,9 млрд грн більше, аніж торік. Степан Кубів нагадав про залучені додаткові кошти міжнародних донорів – 4,6 млрд грн та зазначив, що субвенція на місцеві дороги збільшена і становить 35% Дорожнього фонду мінус погашення зобов’язань (14,7 млрд грн). Видатки на безпеку дорожнього руху – 2,1 млрд грн, або 5% Дорожнього фонду (мінус погашення зобов’язань).

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що 2018 рік став для України рекордним за кількістю відремонтованих автошляхів.

Як повідомляли, міністр інфраструктури України Володимир Омелян назвав дві перешкоди для будівництва платних доріг в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:26 :42