Новини » Київ 18 січня, 2019, 2:30
У Києві хочуть відновити рейди контролерів і поліції в транспорті
Фото: facebook.com/Kyivpastrans
Фото: facebook.com/Kyivpastrans

У комунальному підприємстві «Київпастранс» заявили, що їхні співробітники щодня стикаються з порушниками правил проїзду у громадському транспорті. І вони хочуть захистити своїх пасажирів і співробітників від агресивних порушників.

17 січня прес-служба комунального підприємства «Київпастранс» повідомила у Facebook, що підприємство планує відновити спільне патрулювання з Національною поліцією України в міському транспорті.

«Було прийнято рішення про відновлення спільних рейдів із Національною поліцією України. Такі заходи не тільки захистять наших пасажирів і співробітників від агресивних порушників, але і стануть щитом справедливості у вирішенні конфліктних ситуацій «, – підкреслили у прес-службі.

У «Київпастрансі» зауважили, що їхні співробітники щодня стикаються з порушниками правил проїзду у громадському транспорті.

Наприклад, 15 січня безквитковий пасажир ударив кондуктора і намагався втекти, але працівники «Київпастрансу» змогли його затримати. Цією справою зараз займається поліція, додали у прес-службі. 

Спікер Нацполіції Ярослав Тракало сказав у коментарі «Українській правді», що «поліція готова сприяти в залученні своїх співробітників до конкретних рейдів у межах своєї компетенції, коли ми отримаємо відповідне звернення від представників «Київпастрансу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:34 :44