Новини » Львів 18 січня, 2019, 11:56
У будівлі львівської мерії встановлять дефібрилятор для надання екстреної допомоги

В будівлі Львівської міської ради, на площі Ринок, 1 для надання екстреної допомоги при зупинці серця, розмістять дефібрилятор.

Відповідне рішення сьогодні під час засідання прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

Дефібрилятор Львову безоплатно надала «Мальтійська служба допомоги». Вартість такого пристрою 34,5 тис. грн. Він цілодобово буде розташований у будівлі Ратуші. Це дасть змогу до приїзду медиків надати допомогу людині при раптовій зупинці серця. Адже за статистикою більшість випадків раптової кардіальної смерті трапляється за межами лікувального закладу, при чому, 80% припадає саме на громадські публічні місця.

Як зазначила директор департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик, щоб скористатися дефібрилятором не потрібно медичної освіти. Втім, працівникам управління безпеки, які цілодобово присутні в будівлі Ратуші, проведуть спеціальне навчання.

За рішенням виконкому, установи, організації та заклади, розташовані у центральній частині міста, поінформують про наявність у будівлі міської ради дефібрилятора. Окрім того, мерія рекомендуватиме торгово-розважальним закладам закупити та розмістити дефібрилятори для надання екстреної реанімаційної допомоги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 22:38 :03