п'ятниця, 18 січня, 2019, 13:28
Сущенко прислав з колонії нові малюнки
5

Родина незаконно засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка отримала нові його малюнки з колонії у Кіровській області, на яких зображено Києво-Печерську лавру, квіти; ще два малюнки адресовані його сину.

Про це розповіла донька журналіста Юлія Сущенко, передає Укрінформ.

«Сьогодні отримала два листи від батька, датовані груднем. В конверти він вклав малюнки – зимовий пейзаж із Києво-Печерською лаврою, квітковий натюрморт та дві автівки для брата», – розповіла вона.

 
Джерело: ukrinform.ua
Джерело: ukrinform.ua

Кожен малюнок виконаний на папері формату А4 і А5 за допомогою олівця, гелевої та кулькової ручок та пастелі. До цього Сущенко надіслав перший малюнок з колонії в Утробіно – «Руанський собор».

Джерело: ukrinform.ua
Джерело: ukrinform.ua
Джерело: ukrinform.ua
Джерело: ukrinform.ua

Як повідомлялося, днями Сущенко вперше провів тривале побачення з дружиною і дочкою.

Власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому пред’явили обвинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ це спростували.

Мосміськсуд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму, 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення законним.

8 жовтня стало відомо про етапування Сущенка до місця відбування покарання. 7 листопада ФСВП Росії повідомила посольству України в Москві, що Сущенка етапували в колонію №11 в Кіровській області (місто Кірово-Чепецьк, село Утробіно).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Top
2019-10-19 02:50 :17