Новини » Економіка 18 січня, 2019, 14:23
Щоб поспати в поїзді, тепер потрібно буде більше заплатити
Фото: vk.com/ukrzaliznica
Фото: vk.com/ukrzaliznica

АТ «Укрзалізниця» ввела з 15 січня 2019 року нові єдині ціни на деякі послуги, що доступні пасажирам. Серед них – користування комплектом постільної білизни в поїзді, оплата за чай, каву і питну воду. Ціни зросли.

Про це в залізничній компанії поінформували у відповідь на інформаційний запит ЦТС.

Зокрема, в УЗ уточнили, що комплект постільної білизни у вагонах СВ та в міжнародних поїздах тепер коштує 60 грн (з ПДВ), в купейних і плацкартних вагонах – 50 грн (з ПДВ). Відзначимо, що до подорожчання ціна користування комплектом білизни становила 30 грн.

Що стосується підвищення цін на напої в поїзді, то відтепер єдина ціна на чай, каву або пляшку води об’ємом 0,5 л становить 10 грн.

В УЗ заявляють, що змушені були переглянути ціни через різке зростання вартості матеріалів, палива, електроенергії, що впливають на собівартість послуг. Також в компанії відзначають, що ціна постільної білизни все одно залишилася нижчою, ніж в інших країнах.

Нагадаємо, що єдина ціна 8 грн на напої в поїздах була введена «Укрзалізницею» в травні минулого року. До того чай продавався за ціною 7 гривень 20 копійок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 17:01 :15