Новини » Політика 18 січня, 2019, 19:50
Політолог пояснив, чому Зеленський – не нова людина в політиці
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський багато років був контекстуально в політиці. Всі його комедійні виступи будувалися на політичних реаліях. Тому не можна сказати, що він нова людина для політики.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Цибулько.

За словами пана Цибулька, Володимир Зеленський багато років був контекстуально в політиці. Всі його скетчі будувалися на політичних реаліях.

«Тому не можна сказати, що він нова людина для політики. В політиці все політика. Навіть двірнички Верховної Ради – це теж політика», – зазначив політолог.

Окрім цього пан Цибулько зауважив, що в новому статусі образ Володимира Зеленського може відрізнятися від того, який всі звикли бачити на сцені. Той образ, який у нього був на сцені продиктований специфікою шоу-бізнесу і бажанням подобатися глядачу. Водночас дуже часто зірки шоу-бізнесу в побуті є жорстокими і фальшивими.

«Тому в тій ситуації, коли він – публічна людина з претензією на найвищу посаду в країні  починає поводитися із журналістом, який виконує свої обов’язки, як із помічником або зі швейцаром, показує його характер. Насправді для власників бізнесу, особливо шоу-бізнесу, такий брутальний стиль поведінки характерний. Тому що всі, хто біля нього крутиться, отримують свої дивіденди, тому в його свідомості це всі його підлеглі. Він не навчився бачити в журналістах іншу гілку влади, іншу суспільну місію», – пояснив Цибулько.

До слова, шоумен Володимир Зеленський, який раніше заявив про намір балотуватися в Президенти України, має бізнес в Росії попри запевнення про його закриття у 2014 році. Загалом із 2014 по 2017 роки надходження на рахунки цієї кінокомпанії Зеленського та партнерів у РФ склали близько 13 мільйонів доларів або більше 350 мільйонів гривень за нинішнім курсом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:47 :18