Новини » Суспільство

Підозри у романі Потапа і Насті підтвердились

Усе таємне із часом виходить назовні. Не оминув жорсткий принцип і стосунки Потапа та Насті Каменських. Колишні учасники однойменного дуету відправились на відпочинок до Америки, тільки-от «жодного разу не пересікались».

Про це повідомляє voiceshowbiz.

Засмагали на ідентичних пляжах, публікували світлини із підозріло схожих басейнів. Навіть маршрути мандрівки прокладались в одному і тому ж напрямку. Занадто багато збігів, щоб усе виявилось провокацією.

Фото: Іnstagram

Не вперше колегам по сцені приписують роман. Пліткували навіть тоді, коли іменитий репер ще був у шлюбі з Іриною Горовою. Не дивно, що після розлучення усе тільки набрало обертів. То каблучка в учасниці журі «Х-Фактора», тобто Насті, аж надто схожа на «весільну». То пара занадто вже часто зустрічається за сніданком.

Фото: Іnstagram

Здавалось би, «жовта» преса лише шукає нові інтриги. Але чергова світлина на офіційній сторінці в Instagram співачки змусила замислитись кожного. «Це був найсмачніший ранок у Санта-Моніці», – додала Каменських до спільного кадру із Потапом, Позитивом та його дружиною. Шанувальники не забарились із коментарями та не скромно заявили: «Я так розумію, тут дві пари?».

Фото: Іnstagram

Читайте також: Мама Насті Каменських розповіла, як ставиться до Потапа

Так чи інакше, непримітне фото за сніданком може виявитись першим кроком на шляху до викриття правди. Можливо, весь цей час закохані лише переховувались у Каліфорнії та намагались відтягнути момент, коли доведеться в усьому зізнатись. Коли б це не трапилось, громадськість уже давно готова.

Читайте також: Коханка чоловіка Ані Лорак вперше прокоментувала стосунки з ним

Loading...