Новини » Політика 18 січня, 2019, 13:33
Парубій закрив дев’яту сесію ВРУ VIII скликання
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та заступник голови ВРУ Оксана Сироїд під час засідання Верховної Ради України. Фото: Космач Олександр/УНІАН
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та заступник голови ВРУ Оксана Сироїд під час засідання Верховної Ради України. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив дев’яту сесію ВРУ восьмого скликання.

Сьогодні у ВРУ, засідання якої транслює телеканал ZIK, відбулася година запитань до уряду, після того у залі зачитали заяви та звернення депутатів та відбулися виступи парламентарів.

Депутати також відхилили три постанови про скасування рішення Верховної Ради України щодо переходу релігійних громад, і голова ВРУ Андрій Парубій відразу ж підписав закон.

На завершення спікер виступив перед обранцями, нагадавши про ключові питання, над якими впродовж дев’ятої сесії ВРУ восьмого скликання працювали обранці, та окреслив пріоритетні питання, з яких Рада розпочне роботу десятої сесії.

Андрій Парубій нагадав, що дев’ята сесія Верховної Ради України восьмого скликання завершиться 25 січня 2019 року. Наступного тижня обранці працюватимуть з виборцями. До роботи парламентарі повернуться 5 лютого.

Голова ВРУ оголосив дев’яту сесію ВРУ VIII скликання. У залі прозвучав Державний гімн України.

Як повідомляли, у грудні 2018 року депутати затвердили календарний план десятої сесії Верховної Ради України, згідно з яким розпочнеться 4 лютого 2019 року і триватиме до 19 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:59 :12