Новини » Регіони 18 січня, 2019, 15:52
Організатору підриву офісу угорського товариства в Ужгороді продовжили строк тримання під вартою

Сьогодні в Ужгородському міськрайонному суді задоволено клопотання про продовження строку тримання під вартою на 60 діб, без можливості внесення застави обвинуваченому в організації підриву будівлі «Товариства угорської культури Закарпаття».

Йдеться про випадок, який стався 27 лютого цього року в м. Ужгород на Православній набережній. Зокрема, в ході слідства встановлено, що близько 3 години ночі, здетонував саморобний вибуховий пристрій, який попередньо встановив один із злочинців. У результаті вибуху, пошкоджено вікна та фасад будівлі та повністю знищено майно в офісі. Жодна особа не постраждала.

В організації даного злочину обвинувачується мешканець Черкащини, який з березня 2018 р. перебував у міжнародному розшуку та був затриманий у серпні того ж року на Дніпропетровщині оперативними працівниками СБУ.

Нагадаємо, дії обвинуваченого кваліфіковані за рядом статей: організація та готування до диверсії), терористичний акт, за попередньою змовою групою осіб, організація придбання, перевезення вибухових речовин без передбаченого законом дозволу, організація умисного пошкодження .

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 16:32 :16