Новини » Політика 18 січня, 2019, 19:15
Олена Сотник про Тимошенко: Прибутків та офшорів нема – звідки ж гроші на білборди по всій країні?
ZIK
ZIK

Тимошенко декларує скромні суми з точки зору ведення такого рівня виборчої кампанії, і чомусь ніхто не ставить питання, звідки у неї гроші.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (фракція «Самопоміч») Олена Сотник.

Олена Сотник, коментуючи оприлюднену в ЗМІ інформацію щодо наявності кінобізнесу в РФ у шоумена Володимира Зеленського, зауважила, що по всій країні розміщена велика кількість білбордів Юлії Тимошенко.

«Звідки гроші на ці білборди? Людина у бізнесі вже років 15 як не перебуває, розказує про те, що в неї прибутків немає, офшорів немає, нічого немає. Декларуються такі, я б сказала, не маленькі, а скромні суми з точки зору ведення такого рівня виборчої кампанії. І чомусь ніхто не ставить питання, звідки у неї гроші. До Зеленського, до офшорів усі причепилися, а до неї чомусь ніяк не чіпляються», – сказала Олена Сотник.

Гостя програми, говорячи про «газові контракти» Тимошенко 2009 року, наголосила, що десять років тому стався переломний момент, до якого Україна мала прекрасні умови контрактів із прописаними захисними важелями, і наша країна до того моменту перебувала в комфортних умовах з точки зору постачання газу.

«Якщо людина їде як представник держави з відповідними повноваженнями на перемовини, то за результати перемовин несе відповідальність саме ця людина. Тому для мене історія про цей контракт – це відповідальність людини, яка вела перемовини», – акцентувала нардеп.

Нагадаємо, як ідеться у розслідуванні програми «Схеми», шоумен Володимир Зеленський, який заявив про свій намір брати участь у виборах Президента України, має кінобізнес на території Росії. Хоча він переконує, що закрив його ще у 2014 році.

Як повідомляли у КВУ, ВО «Батьківщина» витратила на рекламу «Нового курсу» близько 100 млн грн. Про це свідчать дані фінансових звітів партії за ІІ та ІІІ квартали 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 04:09 :03