Новини » Львів 18 січня, 2019, 15:49
Очільник Львівщини Олег Синютка закликав розгорнути прапори з нагоди Дня Соборності
Фото: EPA/ALEXEY FURMAN/Архівне фото
Фото: EPA/ALEXEY FURMAN/Архівне фото

Сьогодні, 18 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із учасником трьох антарктичних експедицій Ігорем Диким перед подорожжю полярника на станцію «Академік Вернадський» в Антарктиді.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

У межах зустрічі Ігор Дикий розповів про свої попередні антарктичні експедиції, умови перебування у вічних холодах, а також про наукові відкриття, що вдалось зробити під час досліджень.

Очільник області побажав науковцю успіху у його роботі та закликав розгорнути серед снігів мису Марина прапор Львівщини.

«Частинка Львівщини та України має залишатись на шостому континенті світу. Прошу також усіх жителів області, 22 січня, у День 100-річчя Соборності, розгорнути державний стяг України. І нехай вся Львівщина замайорить жовто-блакитними барвами», – зазначив Олег Синютка.

Додамо, що 24-та Українська антарктична експедиція вирушить на крижаний континент взимку 2019. Ігор Дикий – єдиний представник Львівщини, який пройшов відбір до участі в експедиції. Загін зимівників формується з 12 осіб: 7 науковців, 3 особи інженерно-технічного персоналу, лікар та кухар.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:47 :23