Новини » Світ 18 січня, 2019, 16:30
Німеччина визнала безпечною три країни Африки та Грузію

Німецький Бундестаг (нижня палата парламенту) схвалив урядовий план оголосити три північноафриканські країни і Грузію безпечними країни походження.

Про це повідомляє Deutsche Welle, передає «Європейська правда».

Законопроект про зміну законів про притулок у Німеччині підтримали 509 депутатів з великої коаліції консерваторів і соціал-демократів, а також крайньоправої «Альтернативи для Німеччини» і правоцентристських «Вільних демократів».

Документ пропонує визнати Алжир, Марокко, Туніс і Грузію безпечними країнами, що ускладнить звернення громадян цих країн за притулком у Німеччині.

Вносячи законодавство до Бундестагу, міністр внутрішніх справ Хорст Зеегофер стверджував, що поправки лише визнають те, що вже є реальністю.

Він відзначив, що заявки громадян з чотирьох згаданих країн мали дуже низькі показники успішності – від 2,3% у випадку Марокко до 0,3% для Грузії. Він також стверджував, що нові правила дозволять Німеччині зосередити зусилля на тих, хто дійсно потребує притулку.

У дев’яти з цих земель до урядів входять «зелені», які не підтримують ці зміни і можуть зірвати ухвалення урядових пропозицій. Таке вже відбулося у 2017 році.

«Зелені» разом з Лівою партією стверджують, що змінений закон нічого не зробить для покращення процедури надання притулку в Німеччині.

Вона вказують на те, що кількість заявників з цих чотирьох країн скоротилася на 85% з 2016 року, тоді як кількість депортацій зросла в десять разів.

Голосування у Бундесраті заплановане на 15 лютого.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 21:31 :30