Новини » Політика 18 січня, 2019, 20:40
Нардеп пояснив, як скандал із розслідуванням може принести Зеленському «плюси»
ZIK
ZIK

Cкандал із бізнесом Володимира Зеленського в Росії може бути легко розв’язаний. Якщо він відкриє і продемонструє всі напрями підприємницької діяльності у Росії, то в результаті це дасть йому лише плюси від цього скандалу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Леонід Ємець.

За словами політика, скандал із Володимиром Зеленським, у якого журналісти знайшли активні компанії у РФ, може бути легко розв’язаний, якщо розставити всі крапки над і.

«Я думаю, що до роялті навряд чи можуть бути якісь претензії, бо як власник будь-якої інтелектуальної власності він віддає права на неї видавцю або ще комусь, і далі цей продукт вже від нього не залежить. Відмовитись від роялті не так просто. Але якщо це цілеспрямована діяльність окремих компаній на отримання прибутку, тим паче грошей із російського бюджету, то це зовсім інша ситуація», – зазначив Ємець.

Зокрема пан Ємець переконаний, що сам Володимир Зеленський і його команда мають бути більше за всіх зацікавлені в тому, щоб відкрити і продемонструвати всі напрями підприємницької діяльності. Адже це зніме всі питання.

«Якщо він так зробить, це дасть йому в результаті лише плюси від цього скандалу. Бо скандал увагу привернув, а виявиться, що в нього все чисто й прозоро. Якщо він цього не зробить, то буде зворотній ефект. Політик має бути постійно відкритим. Ми вже пройшли через це», – прокоментував народний обранець.

До слова, шоумен Володимир Зеленський, який раніше заявив про намір балотуватися в Президенти України, має бізнес у Росії попри запевнення про його закриття у 2014 році. Загалом із 2014 по 2017 роки надходження на рахунки кінокомпанії Зеленського та партнерів у РФ склали близько 13 мільйонів доларів або більше 350 мільйонів гривень за нинішнім курсом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:54 :06