Новини » Суспільство 18 січня, 2019, 11:25
Міністр Рева назвав, хто із переселенців матиме пріоритет у забезпеченні житлом

Ті переселенці, які зі зброєю у руках захищають Україну, повинні мати пріоритет у забезпеченні житлом.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Міністр соціальної політики нагадав парламентарям, що, окрім державних коштів, на будівництво житла переселенців в Україні використовують кошти, які надають інші країни як безповоротну допомогу.

«Міністерством соціальної політики впродовж 2017-2018 років за кошти міжнародних донорів було підготовлено і введено в експлуатацію житло майже для тисячі сімей переселенців», – зазначив Андрій Рева.

Міністр нагадав, що з минулого року в Україні ввели нову програму для забезпечення житлом тих переселенців, які зі зброєю в руках захищають країну.

«Відразу знайти житло для 1,51 мільйона внутрішньо переміщених осіб – достатньо складно. Очевидно, ті люди, які воюють за нашу країну проти сепаратистів, проти агресора, я думаю, вони повинні мати пріоритет», – зазначив Андрій Рева та додав, що у 2019 році програму продовжать.

З його слів, проблема полягає у тому, що на бюджетний запит у 850 млн грн у бюджеті було передбачено лише 40 млн грн, або у 20 разів менше.

Нагадаємо, за інформацією Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, у 2018 році вимушеним переселенцям для тимчасового проживання придбали 116 квартир.

Як повідомляли, станом на 8 січня 2019 року в Україні взяли на облік 1 мільйон 512 тисяч 367 переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Як свідчать результати опитувань, на Донбас і в Крим після завершення військового конфлікту та анексії не планують повертатися 38% внутрішньо переміщених осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 04:12 :09