Новини » Львів 18 січня, 2019, 14:30
Львівелектротранс придбає за кредитні кошти 50 нових тролейбусів

Сьогодні, 18 січня, ЛКП «Львівелектротранс» підписало кредитний договір з ЄБРР щодо закупівлі 50 нових тролейбусів.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий повідомив, що у цей проект входить закупівля 50 нових тролейбусів, реконструкція тролейбусної контактної мережі та реконструкція тролейбусного депо.

«Останнім пунктом для того, щоб ми почали закупівлю тролейбусів і реконструкцію, необхідно буде підписати договір гарантії між Львівською міською радою та ЄБРР. Підписання цього договору заплановано приблизно на середину-кінець лютого. Щоб прискорити процес закупівлі 50 нових тролейбусів, з погодження ЄБРР, ми розпочали тендер на придбання тролейбусів раніше, щоб на момент підписання усіх договорів ми вже мали визначеного переможця.

Щодо реконструкції тролейбусної контактної мережі, то вже декілька проектів знаходиться на експертизі. Тому ми швидко зможемо почати проводити тендери на визначення підрядника і зможемо почати реконструкції. Передбачено замінити більшу частина аварійної контактної мережі під час цього проекту. Також зараз завершується розробка ТЕО на реконструкцію тролейбусного депо. Після цього ми оголосимо тендер на проектування.

Отож, на кінець року плануємо мати вже частину реконструйованих контактних мереж, мати нові тролейбуси і мати проект на реконструкцію депо, ремонт якого розпочнемо наступного року», – прокоментував Андрій Білий.

За його словами, місто також активно працює в напрямку оновлення та модернізації трамвайного транспорту Львова. Зокрема минулого року було придбано 30 трамваїв із Берліна, а цього року планують придбати ще 10 нових трамваїв.

Довідка

16 березня 2018 року Львівська міська рада, ЄБРР та ЛКП «Львівелектротранс» підписали угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування з метою реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Львова, яку Львівська міська рада затвердила ухвалою № 3103 від 22.03.2018р.

Між Львівською міською радою та ЛКП «Львівелектротранс» було підписано перелік умов щодо проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Львів, після чого ухвалою № 4032 від 11.10.2018 р ЛМР погодила умови кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Львів.

Виконавчий комітет Львівської міської ради рішенням № 1203 від 02.11.2018 надав висновок щодо доцільності залучення ЛКП «Львівелектротранс» кредиту від ЄБРР для реалізації проекту придбання нових тролейбусів та модернізації інфраструктури електротранспорту.

Наступним кроком реалізації проекту є підписання ЄБРР та ЛКП «Львівелектротранс» кредитного договору щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 03:03 :25