Новини » Політика 18 січня, 2019, 17:33
Каплін припускає, що Тимошенко може залежати від Кремля через оборудки з Міноборони РФ
ZIK
ZIK

Газові угоди 2009 року – це страшна історія на рівні Чорнобильської катастрофи і російської агресії. Такі «кабальні» умови могла підписати тільки прем’єр, якій «вставляли пальці у двері». Треба це об’єктивно дослідити. Можливо, є якась залежність Юлії Володимирівної від Кремля через кримінальні справи щодо оборудок з Міноборони РФ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив народний депутат України Сергій Каплін.

Як відомо, Сергій Каплін зареєстрував у парламенті проект постанови про 10-ті роковини підписання «кабальних» газових контрактів колишніми прем’єр-міністрами України та РФ Юлією Тимошенко та Володимиром Путіним (19 січня 2019 року).

Нардеп пояснив, що в тексті постанови є звернення до НАБУ та ГПУ порушити кримінальні справи й об’єктивно дослідити наслідки для української економіки від писання Юлією Тимошенко газових угод у 2009-му році.

«Україна втратила 2,5 трильйона гривень за 10 років. За це треба відповідати. Я вважаю, що у ВРУ ми повинні проголосувати за відповідну постанову. Так, це роковини. Це страшна історія на рівні Чорнобильської катастрофи і російської агресії. Зокрема за наслідками втрат в економіці, демодернізації країни та деіндустріалізації підприємств. Тому за це мають відповідати політики, які це підписували», – підкреслив Сергій Каплін.

Він додав, що такі «кабальні» умови могла підписати тільки прем’єр, якій «вставляли пальці у двері».

«Але це треба дослідити. На рівні уряду треба провести аудит втрат для української економіки. Така моя ініціатива. Я хочу, щоби всі за все відповідали в українській політиці. Цього вимагають і прості українці. Адже кожна сім’я заплатила за 10 років 100 тисяч гривень за фінт Юлії Тимошенко і її команди, яка готувала ці угоди і підписала їх з Путіним. Можливо, є якась залежність Юлії Володимирівної від Кремля через кримінальні справи щодо оборудок з Міноборони РФ», – припустив Каплін.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» оцінює збитки для України від газових контрактів 2009 року в 32 млрд доларів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 04:53 :42