Новини » Політика

Гончаренко повідомив, хто з нардепів за 4,5 роки жодного разу не відвідав парламентського комітету

ZIK

Я є секретарем комітету з питань місцевого самоврядування та регіональної політики. Можу вам повідомити, що в нашому комітеті є один народний депутат, який за 4,5 роки не був жодного разу на засіданнях комітету. Жодного разу він не прийшов на засідання! І звати його Михайло Добкін.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олексій Гончаренко.

Олексій Гончаренко, відповідаючи на запитання глядачки, чому народні депутати не ходять на засідання Верховної Ради України, зазначив, що він не може відповідати за усіх нардепів. Гончаренко додав, що особисто він ходить на всі засідання парламенту.

«Ви навіть можете відкрити сайт ВРУ і там побачити відвідуваність депутатів. Я і сьогодні був у Раді. Але там не було навіть 100 нардепів. Тому я працюю, а відповісти за тих, хто не працює, мені важко», – підкреслив народний обранець.

Олексій Гончаренко зауважив, що засідання Верховної Ради – це лиш частина роботи депутата.

«Це маленька частина айсберга. Головна робота відбувається у парламентських комітетах. Я, наприклад, є секретарем Комітету з питань місцевого самоврядування та регіональної політики. Секретар комітету відмічає присутність депутатів і веде цю звітність.

Я можу вам повідомити, що в нашому комітеті є один народний депутат, який за 4,5 роки не був жодного разу на засіданнях комітету. Жодного разу він не прийшов на засідання! І звати його Михайло Добкін. Думаю, вам відоме це ім’я. Він і в президенти ходив, і по ефірах ходить, де розповідає, як нам треба жити. А на засіданнях комітету жодного разу не був.

Якщо лікар не прийшов на роботу, його виженуть, якщо вчитель не прийшов на роботу, його виженуть, журналіст не прийшов на роботу, ніхто його не захоче. А тут людина 4,5 роки може не ходити на роботу, отримувати зарплату й все у неї гаразд», – прокоментував Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, комітет виборців України проаналізував, як фракції та групи Верховної Ради відвідували пленарні засідання протягом роботи восьмої сесії.Loading...