Новини » Політика 18 січня, 2019, 13:10
Голова ВРУ підписав закон про перехід релігійних організацій
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua

Народні депутати відхилили три постанови про скасування рішення Верховної Ради України щодо переходу релігійних громад. Голова ВРУ відразу ж підписав закон.

Трансляцію пленарного засідання веде телеканал ZIK.

Автори постанов – депутати від Опозиційного блоку, заявили про необхідність скасувати рішення ВРУ з огляду на порушення регламенту та неперсональне голосування.

Проект Постанови про скасування рішення ВРУ від 17 січня 2019 року про прийняття в цілому проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи) № 4128-д-П авторства підтримали 33 парламентарі; проект постанови № 4128-д-П1 – 26 депутатів; проект постанови № 4128-д-П2 – 27 обранців, № 4128-д-П3 – 24.

Голова ВРУ Андрій Парубій оголосив, що проекти постанов відхилено, та відразу ж підписав закон про перехід релігійних організацій.

Спікер, звертаючись до депутатів від Опоблоку, закликав не чинити тиск на голову ВРУ: «Від першого дня свого головування були відкриті входи до президії. Це демонстрація відкритості, але не підстави для хамства, коли мене хапають за руку, коли намагаються виключити мікрофон. Це пряме перешкоджання роботі голови ВРУ. Цього не треба робити, мене не треба провокувати, і тоді, очевидно, не буде підстав скаржитися на емоційну поведінку голови ВРУ».

Нагадаємо, 17 січня 2019 року народні депутати підтримали за основу та в цілому законопроект про перехід релігійних громад 229 голосами «за».

Під час розгляду законопроекту про перехід релігійних громад між головою ВРУ Андрієм Парубієм та головою фракції Опоблоку Вадимом Новинським стався конфлікт. Згодом фракція Опозиційного блоку покинула Верховну Раду України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:51 :53