Новини » Політика 18 січня, 2019, 20:10
Екс-представник Президента заявив, що українські закони допомогли збудувати Керченський міст
ZIK
ZIK

Ми маємо скасувати колабораціоністський закон про вільну економічну зону «Крим», який зокрема і дозволив збудувати Керченський міст. І, зрештою, ми маємо припинити практику подвійних стандартів щодо Азовського моря та його експлуатації.

Про це заявив постійний представник Президента в АР Крим Борис Бабін у 2017-2018 роках у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку експерта, заяви російського МЗС про те, що президент Путін дозволив німецьким і французьким експертам відвідати Керченську протоку, свідчать про значні успіхи російської дипломатії і, відповідно, про поразку України у цьому питанні.

«Росіяни можуть давати згоду на візит будь-яких офіційних представників Німеччини чи Франції, адже для моніторингу руху суден вони мають перебувати в Криму. І тут Росія маніпулює тим, що, дозволяючи міжнародним експертам відвідати півострів, наголошує на тому, що це саме російська територія.

Якщо ж експерти скажуть, що такі умови для них неприйнятні, то Росія апелюватиме до того, що нібито пропонувала візит, а от іноземні спостерігачі – відмовилися», – прокоментував Борис Бабін.

Утім ще більшою проблемою, вважає експерт, є заява міністра закордонних справ Німеччини, яка свідчить про те, що ця країна не дуже стурбована ситуацією в Керченській протоці.

«Вочевидь, Німеччина отримала від Росії якісь гарантії щодо судноплавства. Тому, хоч такі країни і надалі будуть висловлювати глибоку стурбованість у зв’язку із ситуацією на Азовському морі, але реальних санкцій і тиску Україна від них не дочекається», – констатував Бабін.

Він впевнений, що в цьому випадку Україна має подати приклад і запровадити реальні, а не фейкові санкції проти Російської Федерації через ескалацію конфлікту.

«Ми маємо скасувати колабораціоністський закон про вільну економічну зону «Крим», який зокрема і дозволив збудувати Керченський міст. І, зрештою, ми маємо припинити практику подвійних стандартів щодо Азовського моря та його експлуатації.

Якщо ми вимагаємо від Росії припинити протиправні дії в Керченській протоці, то не можемо водночас підтримувати з цією країною нормальні відносини в межах двосторонніх угод. Тобто ми або співпрацюємо, або вимагаємо виходу на певний правовий режим. Наші міжнародні партнери це прекрасно розуміють, і допоки Україна сама не покаже приклад бодай якихось реальних дій, очікувати підтримки від них не варто», – підсумував Борис Бабін.

Як повідомляли, президент РФ Володимир Путін погодився на пропозицію канцлера Німеччини Ангели Меркель про допуск німецьких і французьких фахівців у Керченську протоку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:18 :16