Новини » Політика 18 січня, 2019, 15:59
Борисичєв: Лише Україна закінчить конфлікт на Донбасі
ZIK
ZIK

Серед методів вирішення конфлікту на Донбасі є переговори. У них мають брати участь лише український та російський президенти. Жодна інша країна не допоможе поставити крапку у цій війні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив голова громадської ради Міністерства з питань тимчасово окупованих територій Геннадій Борисичєв.

«Німеччина, Франція – це фундамент Європи, великі і сильні країни. Та наш конфлікт, окрім нас, ніхто не вирішить. Я вважаю, що сторонами, які з’ясують це питання, мають бути український та російський президенти. Та наразі Петро Порошенко відмовляється так діяти», – наголошує Геннадій Борисичєв.

Можливо, після виборів і обрання нового очільника країни розпочнеться діалог між сторонами конфлікту, припускає Борисичєв.

«Я вважаю, що тільки нинішній владі цікаво заморожувати конфлікт. На війну завжди все можна списати», – коментує він.

Також експерт переконаний, що сьогодні країною управляють не державники, а політики.

«Державник думає про те, яким повітрям будуть дихати його діти та внуки. Водночас політик зацікавлений тільки у тому, щоб втриматися біля корита влади. Також політик думає про те, як би то за нього проголосували, аби він та фінансові групи, які він представляє, мали доступ до бюджету», – наголошує Геннадій Борисичєв.

Люди, які думають про те, щоб їх переобрали, мислять лише електоральними критеріями, додає учасник ефіру.

«На мою думку, Крим – здали. Просто відрізали три мільйони електорату, який був невигідним лідерам Майдану», – каже Геннадій Борисичєв.

Антитерористична операція – також не найкраще рішення, адже конфлікт можна було би погасити набагато раніше, штурмуючи ОДА Луганська і Донецька, запевняє експерт.

«Однак обласні адміністрації спеціально не рухали, аби протест виріс до народних мас. Тоді, розпочавши антитерористичну операцію, вони відрізали більшу частину електорального поля Донецька та Луганська. Я переконаний, що все це через жадобу до влади. Ймовірно, події точилися у змові», – резюмує голова Громадської ради Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Також нагадаємо, що раніше Геннадій Борисичєв розповів про те, чому справжній поліцейській місії ООН ніколи не бути на окупованій Росією територією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:02 :09