Новини » Світ 18 січня, 2019, 15:59
Білорусь готова до спільної валюти з Росією, та є одне «якщо»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав умови, на яких можливий розвиток союзного будівництва з Росією, в тому числі введення єдиної валюти.

Про це він заявив сьогодні на зустрічі напередодні 100-річчя білоруської дипломатичної служби, передає державне інформаційне агентство БЕЛТА, інформує Українська Правда.

«Союз – будь ласка. Об’єднання – будь ласка, але це люди повинні вирішити, а не ми. Ми не відмовляємося від жодної тези. Якщо хтось мені починає говорити про об’єднання, то давайте валюту спільну. Ми не проти спільної валюти, але це має бути спільна валюта, а не валюта Центробанку Росії», – заявив Лукашенко.

Президент Білорусі зазначив, що хоче рівні умови та підхід.

«Ми повинні захистити свій суверенітет і незалежність. Ми не проти росіян, поляків, литовців. Ми хочемо бути в будь-якому союзі, але жити у своїй власній квартирі. У нас ця квартира є. Наші сусіди, які б вони не були, ми їх не вибираємо, і ми готові з усіма будувати добрі, теплі, взаємовигідні відносини», – запевнив Лукашенко.

У той же час він заявив, що «як би у нас не складалися відносини з Росією, ми ніколи не дозволимо, щоб у нас в Білорусі на цій святій землі погано ставилися до росіян».

Лукашенко заявив, що не вважає нинішній момент відносин з Росією критичним або гострим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 15:46 :54