Новини » Політика 17 січня, 2019, 17:42
Журналіст заявляє, що Путін хоче залишити Україну без вибору
ZIK
ZIK

На ситуацію з втручанням Кремля у вибори потрібно дивитися ширше. Путін намагається зробити так, щоб в Україні не було кого обирати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Роман Бочкала.

За словами пана Бочкали, теза про те, що Росія буде втручатися у вибори в Україні, не відповідає дійсності в тій площині, що вона втручалася, втручається і буде втручатися доти, доки це буде можливо.

«Давайте згадаємо, як свого часу дуже брудно Володимир Путін намагався вплинути на результати виборів під час Помаранчевої революції і на вибори в подальшому. Зараз це просто константа, тут навіть нема про що говорити. Звичайно, Росія усілякими способами намагається втрутитися у вибори», – зазначив журналіст.

Водночас, за його словами, потрібно дивитися на ситуацію ширше, тому що Путін намагається зробити так, щоб в Україні не було кого обирати. Насправді він намагається знищити Україну як державу.

«Я вважаю, що тут все набагато глибше і набагато гірше. Основна позиція Кремля – це максимально розгойдувати ситуацію в Україні, оскільки вони зрозуміли, що прямим військовим шляхом вони нічого не добилися. Тому зараз вони будуть намагатися зробити все, щоб до влади в Україні прийшли маріонетки Кремля, які будуть слугувати інтересам Росії», – переконаний Бочкала.

Нагадаємо, що соціальна мережа Facebook заявила, що видалила 364 групи, сторінки та акаунти, які брали участь у скоординованій недостовірній поведінці на Facebook та Instagram. Виявлено, що дві операції проводилися з Росії, одна з яких була активна в декількох країнах, а інша була специфічною для України, повідомляє компанія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 14:52 :14