live
Новини » Львів

У Львові збиратимуть гроші для поранених солдат, які мріють побувати у горах

У суботу, 19 січня, у Lviv Film Center (вул. Володимира Великого, 14а) стартує благодійний фестиваль «Мрія на всіх» для підтримки учасників АТО/ООС, які отримали важкі поранення в українсько-російській війні та обмежені у пересуванні, але мріють побувати у горах.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Проект Veterans Go вже багато років реалізує різні соціальна ініціативи, які пов’язані із учасниками бойових дій на сході нашої держави. Всі члени команди громадської ініціативи Veterans Go є учасниками бойових дій.

Як зазначили засновники проекту, під час заходу відбудеться благодійний показ двох фільмів, розпродаж хенд-мейд продукції, а також аукціон, де можна придбати унікальні вироби, зроблені ветеранами. Окрім того, у межах фестивалю відбудеться презентація книжки про жінок на війні «Дівчата зрізають коси» Євгенії Подобної. У такий спосіб організатори хочуть підкреслити роль жінок на війні, які також захищають нашу державу.

Надворі діятиме волонтерська благодійна кухня та анімаційна зона для дітей. А учасники бойових дій, які мають досвід у бізнесі, будуть надаватимуть консультації, щоб допомоги у відкритті власної справи всім іншим учасникам АТО/ОСС.

Мета заходу – збір коштів для організації походу у гори ветеранів АТО/ООС різних груп інвалідності. Сходження в гори здійснять у партнерстві з On3wheels, які впродовж двох років організовують гірські подорожі для людей з інвалідністю.

«Хлопці, які повернулися з війни, мають фізичні травми, та найголовніше – психологічні травми, які впливають на їхнє життя в суспільстві. Дуже тішимося з того, що серед їхніх побратимів є такі, які дозволяють їм відкритися, знайти у цьому світі та суспільстві себе, тому що вони діляться своїми проблемами. Така підтримка одне одного дає свої результати», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк.

Фестиваль триватиме з 10.00 до 19:00. Організатори запрошують усіх зацікавлених прийти разом зі своїми сім’ями.Loading...
Loading...
Loading...