Новини » Політика

Шверк визнав недосконалість ухваленого закону про релігійні громади

ZIK

Новий закон про перехід релігійних громад неідеальний, але він стовідсотково покращує ситуацію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Григорій Шверк.

Пан Шверк пояснив, що голосує за будь-який законопроект, навіть якщо він недосконалий. Ключовим для нього є те, щоб закон покращував ситуацію, порівняно з наявною.

«Новий закон на 100% покращує ситуацію. Так, він неідеальний, можливо, там ще щось треба змінити, але він значно покращує ситуацію. Я не є православною людиною, і для мене це не питання віри. Тому я до цього ставлюсь лише з практичної точки зору», – прокоментував гість програми.

Водночас народний депутат України Борислав Береза зауважив, що не голосував за законопроект щодо переходу громад УПЦ МП до помісної церкви через його недосконалість.

«Ви знаєте чому всі проголосували? Всі бояться одного – клейма «агент Кремля і ворог української церкви». Я не ворог української церкви. Більше того, я можу сказати, що розумію загрозу російської церкви. Але давайте робити закони, які, по-перше, практичні, а по-друге, дієві. Це головне», – зазначив Береза.

Нагадаємо, 17 січня, Верховна Рада ухвалила закон про перехід релігійних громад.Loading...