Новини » Львів 17 січня, 2019, 16:45
Штат апарату Радехівської ОТГ – 66 працівників

Депутати Радехівської міської ради затвердили структуру та загальну чисельність виконавчих органів.

Доповідала з цього питання начальник фінансово-господарського відділу Любов Яремко, повідомили у Радехівській міській раді.

Зокрема, Любов Яременко зазначила, що загальна чисельність апарату на 2019 рік складатиме 66 штатних одиниць. Керівництво ради і виконавчих органів – 15 штатних одиниць, відділ фінансів, обліку, звітності та контролю – 7, загальний відділ -22, відділ земельних ресурсів – 6, реєстраційний відділ – 4, відділ містобудування та комунальної власності – 2, відділ освіти, культури, туризму, молоді і спорту- 4, муніципальні формування з охорони громадського порядку – 2, місцева пожежна охорона 4 одиниці. 

На засіданні сесії депутати обговорили і прийняли рішення про встановлення надбавок до посадового окладу та преміювання Радехівського міського голови на 2019 рік та вирішили встановити міському голові на 2019 рік надбавку (інтенсивність) до заробітної плати в розмірі 50% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і вислугу років.

Іншими рішеннями, Радехівська міська рада надала згоду на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Радехівського району до комунальної власності Радехівської міської ради та передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, повідомили у міськраді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 11:22 :52