Новини » Економіка 17 січня, 2019, 16:11
Семенуха: Монетизація субсидій – це правильне рішення

Люди мають отримувати живі гроші за заощадження, щоб за зекономлені кошти могли провести заходи енергозбереження: поміняти вікна, батареї, утеплити фасади тощо.

Про це в кулуарах парламенту говорив народний депутат, член парламентської фракції «Самопоміч» Роман Семенуха.

«Насправді корупція була багатьом вигідна. Сьогодні, напередодні президентських виборів, люди отримають ці гроші», – наголошує Роман Семенуха.

В цьому контексті член парламентської фракції «Самопоміч» звертає увагу на два процеси.

«По-перше, монетизація – це правильно. Однак, по-друге, її використає, як власну заслугу, команда Президента. Але в цілому історія абсолютно правильна. Сподіваюся, що однією виплатою це не зацінчиться і гроші даватимуть на постійній основі», – зазначає Роман Семенуха.

Народний депутат наголошує: у громадян є розуміння того, що треба платити за комунальні послуги. А ті, хто не сплачували їх, не будуть цього робити і після монетизації субсидій.

«Ідеологічно – готівкова монетизація є правильним рішенням. Це гроші в обхід всіх соціальних установ, підприємств, напряму людям», – коментує Роман Семенуха.

До того ж, на думку члена парламентської фракції «Самопоміч», варто, щоб держава надавала гроші на «теплі» кредити.

«Необхідно стимулювати людей заощаджувати енергію. Також мусить зрости державний видобуток газу», – додає народний депутат.

Як повідомлялося раніше, за словами міністра соціальної політики України Андрія Реви, українцям вже з березня виплачуватимуть субсидії готівкою.

Крім цього, нагадаємо, що сьогодні у Верховній Раді України народні депутати ухвалили у другому читанні проект закону про соціальні послуги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 04:45 :17