Новини » Політика 17 січня, 2019, 17:05
Росія не відправила в ЄСПЛ документи у справі Сенцова
Олег Сенцов. Фото: radiosvoboda.org/Антон Наумлюк
Олег Сенцов. Фото: radiosvoboda.org/Антон Наумлюк

Міністерство юстиції РФ запропонувало Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) відкласти обмін документами за скаргою засудженого в Росії українського політв’язня Олега Сенцова.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на росЗМІ.

Повідомляється, що РФ запропонувала відкласти обмін документами після закінчення судового розгляду про російську анексію Криму. Відповідні документи російська влада направила в Європейський суд з прав людини 16 січня.

«У зв’язку з повідомленням Європейським судом з прав людини про зупинення провадження по скарзі «Сенцов проти Росії» до завершення розгляду по справі «Україна проти Росії (Крим)», влада Росії направили позицію про недоцільність обміну процесуальними документами щодо прийнятності та суті справи до винесення рішення з питання прийнятності зазначеної міждержавної скарги, враховуючи, що висновки ЄСПЛ в цьому рішенні можуть істотним чином вплинути на зміст правових позицій сторін за індивідуальною скаргою», – йдеться в повідомленні

Нагадаємо, 14 січня Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду позов незаконно засудженого до РФ українського режисера Олега Сенцова. ЄСПЛ надав строк уряду РФ до 16 січня 2019 року представити свій письмовий висновок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 20:18 :25