Новини » Політика 17 січня, 2019, 22:17
Реклама без звіту: активіст руху «Чесно» – про вигоду в затягуванні з реєстрацією основних кандидатів
ZIK
ZIK

Відтягування кандидатами у президенти реєстрації – це можливість ще один місяць безконтрольно використовувати кошти на рекламу, і їм не потрібно буде про це звітувати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив координатор громадського руху «Чесно» Микола Виговський.

Пан Виговський сказав, що є дуже цікаве пояснення, чому так багато тих, хто справді буде брати участь у президентських виборах, досі не зареєструвалися як кандидати.

«Всі бачать, що не так давно почалась виборча кампанія, а білборди на вулицях висять вже досить давно. Щодо них, на жаль, немає регулювання. В Україні немає унормованого законодавством здійснення агітації в позавиборчий час і відповідно нема потреби звітувати за білборди. По суті, відтягування кандидатами реєстрації – це можливість ще один місяць безконтрольно використовувати кошти на рекламні кампанії, безконтрольно вивішувати білборди, і їм не потрібно буде про це звітувати», – зазначив Виговський.

Читайте також: Вакарчук назвав ім’я нового президента України, – Bloomberg

Зокрема, за його словами, відтягування кандидатами реєстрації – це можливість ще один місяць безконтрольно використовувати кошти на рекламні кампанії і вивішувати зовнішню рекламу. Координатор громадського руху "Чесно" прогнозує, що в перших числах лютого буде цілий шквал подач реєстрацій тих кандидатів, які не хочуть звітувати за витрачені кошти.

«Хто б це не був, це людини, які хочуть приховати рекламні звіти за січень», – пояснив гість програми.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що він переконаний, що РФ робитиме спроби втручання у вибори, які проходитимуть в Україні 2019-го року. 

Читайте також: Один з кандидатів у президенти має кінобізнес в Росії

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:32 :55