Новини » Політика 17 січня, 2019, 15:02
Порошенко: Українці знають, що воїни нового формату добре підготовлені
ZIK
ZIK

Солдати українських Сил спецоперацій на практиці реалізують власне кредо про перевагу якості над кількістю. Військовослужбовці провели багато операцій, відбиваючи російську агресію на сході нашої держави. Зокрема, під час звільнення міст та селищ українського Донбасу: Маріуполя, Слов’янська, Краматорська, Сіверська, Мар’їнки, Дебальцеве і багатьох інших.

Про це під час зустрічі з вояками Сил спецоперацій на Житомирщині, яку транслював телеканал ZIK, сказав Президент України Петро Порошенко.

«Я дякую українським солдатам за мужність, за те, що на своїх плечах тримають мирне небо», – наголошує Президент України.

Обличчя військових – завжди за кадром, але увесь український народ знає, що воїн нового формату добре підготовані, загартовані, екіпіровані, зазначає Петро Порошенко.

«Солдати на практиці реалізують власне кредо про перевагу якості над кількістю. Військовослужбовці-спецпризначенці провели багато операцій, відбиваючи російську агресію на сході нашої держави. Зокрема, під час звільнення наших міст та селищ українського Донбасу: Маріуполя, Слов’янська, Краматорська, Сіверська, Мар’їнки, Дебальцеве і багатьох інших», – каже Президент України.

Звертаючись до вояків Сил спецоперацій, Петро Порошенко підкреслює, що військові брали активну участь в обороні Донецького і Луганського аеропортів, міст Бахмут та Амвросіївка.

«Крім того, вояки брали участь в штурмі Савур-могили, рятували збитих українських пілотів над окупованою Україною. Підрозділами Сил спецоперацій знищено і взято в полон багато окупантів», – наголошує Президент України.

Також захоплено багато зразків ворожого озброєння, яке в подальшому склало потужну доказову базу в міжнародних судах, каже Президент України.

«Спецпризначенці виконали понад три тисячі бойових завдань, з них понад сімсот – спеціальні дії, інформація про які не підлягає розголошенню зі зрозумілих причин», – говорить Президент України.

Багато подвигів, які здійснили українські вояки у боях з агресором, навічно закарбовані в історії, звертає увагу Петро Порошенко.

«294 спецпризначенці були нагороджені державними нагородами, четверо отримали високе звання Герой України. Проте війна – це не лише перемоги. На жаль, 70 наших побратимів поклали своє життя за Україну. Вічна їм пам'ять. Вічна їм слава», – наголошує Президент України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 17:06 :19