Новини » Політика 17 січня, 2019, 15:28
Порошенко: Підрозділи спецпризначення отримають нове озброєння
ZIK
ZIK

Підрозділи спецпризначенців отримають нові модернізовані зразки озброєння, військової техніки, сучасні засоби зв’язку, елементи екіпірування тощо. Крім того, наша армія відновлює українські традиції, імена героїв та пам’ятні дати.

Про це під час зустрічі з вояками Сил спецоперацій на Житомирщині, яку транслював телеканал ZIK, сказав Президент України Петро Порошенко.

«Ми завжди усвідомлювали, що в сучасних умовах ведення війни все частіше вирішальним фактором є сили і засоби асиметричних дій, зокрема, Сили спеціальних операцій. Це унікальний рід військ, який продовжує розвиватися і набувати нових бойових спроможностей за стандартами НАТО», – наголошує Петро Порошенко.

Щодня триває інтенсивне нарощення бойового потенціалу, звертає увагу Президент України.

«Підрозділи спецпризначенців отримають нові модернізовані зразки озброєння, військової техніки, сучасні засоби зв’язку, елементи екіпірування. Звісно, бойовий досвід відбивання російської агресії переконливо засвідчив, що ефективне застосування військ можливе лише за умови впровадження сучасної системи підготовки особового складу та наявності відповідної матеріально-тренувальної бази», – каже Петро Порошенко.

Саме з цією метою було створено навчально-тренувальний центр на Житомирщині, пояснює Президент України.

«В 2014 році тут було чисте поле. На прикладі бази Сил спецоперацій ми можемо переконатися у тому, які зміни відбулися в українській армії», – коментує Петро Порошенко.

До інструкторського складу навчального центру на Житомирщині входять високопрофесійні бійці, які отримали безцінний досвід на війні, запевняє Президент України.

«Я висловлюю вдячність і повагу партнерам з НАТО за суттєву допомогу, яку вони надали у розвитку спроможності Сил спецоперацій. Завдяки залученню професійних інструкторів з США, Польщі, Литви, Естонії, Латвії кваліфіковану підготовку пройшли українські інструктори, які зараз самі беруть активну участь в комплектації підрозділів спецпризначенців», – розповідає Петро Порошенко.

Для українського війська важливим є і відновлення національних бойових традицій, процес повернення армії до історії, символів, героїв та пам’ятних дат, підкреслює Президент України.

«Запроваджено нові концептуальні підходи побудови українського війська. Народ мав можливість це побачити під військових парадів. Вже кілька років поспіль крокують Хрещатиком військові в одностроях, а серед них і представники Сил спеціальних операцій», – наголошує Петро Порошенко.

Також Президент України звертає увагу на те, що нещодавно підписав указ щодо заснування емблеми, символу і прапора Сил спеціальних операцій.

«Відтепер девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго: «Іду на Ви!». Вони ще понад тисяч років тому наводили жах на ворогів. Воїни завжди там, де найважче, де потрібні відвага і сили, стійкість і рішучий натиск. Я вдячний Силам спеціальних операцій за вірність військовому обов’язку та присязі», – додає Петро Порошенко.

Нагадаємо, що раніше Президент України заявив про безпрецедентну кількість операцій, проведених ССО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 15:53 :56