Новини » Економіка 17 січня, 2019, 20:10
Порошенко назвав основний пріоритет на 2019 рік
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що підвищення рівня соціальних стандартів буде основним пріоритетом у 2019 році.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«З першого січня встановлено нову мінімальну заробітну плату майже на 500 грн. Більше – було 3700 грн, а зараз 4171 грн. Першим пріоритетом у 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів», – сказав П.Порошенко жителям Станишівської об’єднаної територіальної громади в Житомирському районі Житомирської області в четвер.

Глава держави також наголосив, що наразі проводяться реформи, які не проводилися минулі 23 роки. За його словами, за рахунок децентралізації місцеві громади отримали гроші та повноваження, необхідні для зміни якості життя мешканців міст і сіл. Зокрема, вони мають можливість будувати і ремонтувати школи і дитячі сади, проводити освітлення вулиць і ремонтувати дороги, реалізовувати інші соціальні проекти.

«Пишаюся тим, що вперше з урахуванням субсидій і субвенцій місцевих бюджетів перевищили бюджет державний. Це правильно – гроші повинні бути ближче до людей», – зазначив П.Порошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 20:52 :08