Новини » Львів 17 січня, 2019, 13:44
Ожеледиця і брили льоду: У ЛМР пообіцяли владнати ситуацію до обіду
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 17 січня, вулиці Львова перетворились на суцільну ковзанку. Проте перехожим потрібно дивитись не тільки під ноги, а й вгору, оскільки при такій погоді з балконів та дахів будинків падають не тільки брили льоду та сніг, а й частини фасадів.

Про ситуацію на дорогах Львова кореспондент ІА ZIK розпитала у заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, начальника управління інженерного господарства Олександра Одинця.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

«Справді, сьогодні були проблемні ділянки, які через різку зміну температури вночі покрились льодом. Комунальники посипали тротуари як звечора, так і зранку, але так, цього було недостатньо, щоб на деяких ділянках не виникло таких проблемних питань», – зазначив Одинець.

За його словами, сьогодні на терміновій нараді у міській раді на стан хідників звернули увагу відповідним балансоутримувачам. І якщо стане відомо, що якісь посадові особи неналежно виконували свої обов’язки, то вони отримають дисциплінарні стягнення.

Зараз районні адміністрації спільно з муніципальною вартою працюють над врегулюванням питання огородження небезпечних ділянок та незаконного паркування, що заважає проходу пішоходів.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

«Усе робиться в комплексі: районні адміністрації огороджують ділянки, де є можливість падіння снігу і забезпечуть там прохід – не буде такого, що просто обгородять, а пройти не буде де. Тобто, огороджують стрічками, і якщо в цьому місці щось заважає проходу пішоходів, як, наприклад, припарковане авто, чи сніг, то це одразу прибиратимуть. Зараз до обіду повинні це все пропрацювати», – зазначив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Завідувач цілодобового травматологічного пункту лікарні швидкої медичної допомоги Василь Тонконоженко прокоментував, що поки спалаху звернень з травмами через ожеледицю немає. У середньому за останні дні було 47-50 людей за добу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 05:16 :01