Новини » Політика 17 січня, 2019, 16:35
Фракція «Опозиційного блоку» покинула зал Верховної Ради

Фракція «Опозиційного блоку» покинула залу ВР через ухвалення парламентом законопроекту про перехід релігійних громад. Політсила заявила, що планує звернутися до Конституційного суду з проханням перевірити процедуру ухвалення законопроекту.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці фракції політичної партії «Опозиційний блок» у ВР.

Представник «Опоблоку» Олександр Долженков заявив, що політсила покидає зал, через те, що законопроект «може спровокувати громадянський конфлікт».

«Порушений регламент, проігноровано заяву нашої фракції. Під час розгляду були випадки неперсонального голосування. Головуючий не мав права ставити цей законопроект на голосування в цілому тоді, коли наша фракція мала зауваження до нього. Тому будемо звертатися до Конституційного суду, щоб визнати проголосований законопроект антиконституційним, оскільки він може спровокувати громадянський конфлікт», – заявив народний депутат.

Тож фракція заявила: звернеться до Конституційного суду для визнання законопроекту Віктора Єленського №4128-д неконституційним.

Як повідомлялось, Верховна Рада підтримала за основу та в цілому законопроект про перехід релігійних громад. За словами голови Комітету з питань культури і духовності Віктора Єленського, рішення про перехід парафії вважатиметься чинним, якщо дві третини прихожан проголосують за зміну релігійної підлеглості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 10:54 :57