Новини » Спорт 17 січня, 2019, 9:59
Світоліна вийшла у третій раунд Australian Open-2019, обігравши словачку Кужмову
Еліна Світоліна. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна здобула переконливу перемогу над словачкою Вікторією Кужмовою в матчі другого кола Australian Open – першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату Австралії, який проходить в Мельбурні (загальний призовий фонд – $44,5 млн).

Зустріч, яка тривала 1 годину та 8 хвилин, завершилася з рахунком 6:4, 6:1 на користь 24-річної харків’янки, повідомляє btu.org.ua.

У першій партії Кужмова не скористалася трьома шансами на брейк у дев’ятому геймі, після чого Світоліна реалізувала сетбол на подачі словачки. У другій партії Еліна оформила два брейка, а у суперниці брейкпоінтов більше не було.

Загалом у цій грі на рахунку Еліни Світоліної вісім ейсів, одна подвійна помилка, 24 віннера і вісім невимушених помилок. Вікторія Кужмова виконала один ейс при п’яти подвійних помилках, 21 віннері і 26 невимушених помилках.

Українка записала в свій актив 44-ту перемогу на турнірах Grand Slam. Світоліна третій сезон поспіль виступить в третьому раунді Відкритого чемпіонату Австралії.

Для Еліни це сьомий Мельбурн в кар’єрі. Нині Світоліній належить кращий результат на Australian Open серед українок в одиночному розряді – чвертьфінал (у 2018 році).

20-річна Вікторія Кужмова в шостий раз виступала в основній сітці турніру Великого Шолома. На рахунку словачки, яка в рейтингу WTA займає 48-е місце, дві перемоги на мейджор (перше коло Ролан Гаррос-2018, перше коло Australian Open-2019). Нагадаємо, що в першому раунді Кужмова обіграла українку Катерину Козлову в трьох партіях.

У наступному колі посіяна під шостим номером Світоліна зіграє з китаянкою Шуай Чжан (№ 42 світового рейтингу), яка сьогодні, 17 січня, завдала поразки Крістіні Плішковій з Чехії (№ 101) – 6:3, 7:5.

2019-02-23 09:03 :44