Новини » Політика 17 січня, 2019, 15:23
Андрій Парубій пояснив, чому назвав Вадима Новинського «нечистю»
ZIK
ZIK

Сварка з Вадимом Новинським – це звичайна емоційна словесна перепалка, в якій довелось вжити тих слів, які найбільш ефективно могли забезпечити роботу голови ВРУ.

Про це розповів голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах парламенту, звідки вів трансляцію телеканал ZIK.

Він підкреслив, що коли став головою Верховної Ради, то передовсім відкрив ворота до президії парламенту. Мовляв, раніше вони відкривались тільки за допомогою кнопки, що є під столом спікера.

«Я демонструю таким чином, що є відкритим до кожного з депутатів – будь-хто може до мене підійти. Кожен може сказати своє застереження, я повністю відкритий. Я це зробив для того, аби у небуття відійшов той час, коли за «Партії регіонів» президію оточували бойовики, люди спортивної статури, аби таким чином ухвалювались рішення», – пояснив парламентар.

Він навів приклад, коли під час голосування за «закон Колесніченка-Ківалова» бойовики, що оточували президію, кидались на будь-кого з народних обранців, хто мав іншу думку.

«Не можна було навіть висловити альтернативну думку. Як голова Верховної Ради, я повністю змінив філософію роботи парламенту. Кожна фракція по кожному питанні має право виступити і виступає, кожен може підійти до мене. Але коли до мене підходять народні депутати і пробують певним чином фізично впливати, кричать на вухо чи намагаються виключити мій мікрофон, я вважаю це зловживанням», – наголосив Андрій Парубій.

Саме тому, пояснює народний обранець, він змушений був зробити зауваження депутату Вадиму Новинському, попросити того відійти, не перешкоджати діяльності голови парламенту та не провокувати на конфлікт.

«Це могло б мати негативні наслідки для народного депутата. Мені дуже приємно, що вдалось цього разу уникнути будь-яких конфліктів, об’єднати парламент та проголосувати за цей закон (про перехід церковних парафій – ред.)», – каже спікер Верховної Ради.

Також він зауважив, що передивився відео сварки, та зізнався у тому, що вжив до народного депутата Вадима Новинського слово «нечисть».

«Я звернувся до нього з проханням відійти та не перешкоджати роботі голови українського парламенту. Я радий, що моє звернення до нього спрацювало – він відійшов, що дозволило парламенту ухвалити рішення. Це звичайна емоційна словесна перепалка, в якій мені довелось вжити тих слів, які найбільш ефективно могли забезпечити роботу голови ВРУ», – пояснив Парубій.

Нагадаємо, у президії Верховної Ради стався конфлікт між Андрієм Парубієм та Вадимом Новинським, в ході якого спікер парламенту назвав «опоблоківця» «нечистю».   

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 06:24 :30