Тимошенко розповіла про пораду, яку їй дала Маргарет Тетчер

Юлія Тимошенко та Маргарет Тетчер. Фото: Alexander Prokopenko

Одна з порад, яку мені колись дала Маргарет Тетчер – ніколи не діяти спонтанно і не підготовлено. Усе має бути прораховано до кожного кроку, до кожної цифри і літери. Адже відповідальність за країну – це відповідальність найбільшої ваги, яку можна собі уявити.

Про це заявила лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко в програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Юлія Тимошенко зауважила, що Маргарет Тетчер була унікальною жінкою та унікальним політиком. Лідерка «Батьківщини» розповіла про свою останню зустріч з 71-м прем’єр-міністром Великої Британії.

«Зараз я згадую свою останню зустріч з Маргарет Тетчер. Я мала честь бути знайомою з нею. Коли ми останній раз зустрічалися, вона мені сказала, що за усе своє життя вона зіткнулася з дуже страшними речами. Зокрема, з війною, яку, до речі, на чолі із нею країна виграла.

Вона зіткнулася з величезною дискредитацією проти неї. Коли усі опоненти постали, вона була дискредитована настільки, що їй важко було зберігати свою посаду. Та вона сказала, що найголовніше, що повинен робити політик у такій ситуації – ніколи не бути слабким і ніколи не здаватися. Вона пройшла ці тяжкі випробування»,– наголосила лідерка «Батьківщини».

Юлія Тимошенко розповіла, що Маргарет Тетчер дала їй цілу низку порад, як треба діяти політику.

«І одна з її порад – ніколи не діяти спонтанно і не підготовлено.

Вона наголошувала, що усе має бути прораховано до кожного кроку, до кожної цифри і літери. Адже відповідальність за країну – це відповідальність найбільшої ваги, яку можна собі уявити «, – додала Тимошенко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що процес отримання автокефалії ПЦУ має завершитися наданням їй статусу патріархату.Loading...