Новини » Політика 16 січня, 2019, 9:19
Сьогодні депутати ВР розглянуть законопроект щодо вдосконалення системи соціальних послуг
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Верховна Рада на засіданні 16 січня планує розглянути законопроект №4607 «Про соціальні послуги», а також ратифікувати кілька міжнародних документів.

Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту, повідомляє «Укрінформ».

На пленарному засіданні в середу депутати планують у другому читанні розглянути проект закону №4607 «Про соціальні послуги». Як ідеться в Пояснювальній записці, законопроект сприятиме активізації реформування системи надання соціальних послуг, залучення до надання соціальних послуг інститутів громадянського суспільства, покращення якості соціальних послуг.

У порядку денному також законопроект №5023 про внесення змін до закону «Про вищу освіту». Він передбачає забезпечення соціального захисту прав та інтересів дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа при вступі до вищих навчальних закладів нарівні з дітьми-сиротами. У першому читанні депутати також планують розглянути законопроект №5054 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист» та проект закону №2545 «Про внесення змін до Кримінального кодексу щодо звільнення від кримінальної відповідальності судді».

Згідно з порядком денним, парламентарі мають розглянути проект постанови №8426 «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні», а також проект постанови №9109 «Про парламентські слухання на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

Традиційно в середу депутати мають розглянути блок питань ратифікацій. Серед них – проект закону №0205 «Про приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS)», законопроект №0165 «Про ратифікацію Меморандуму між Кабінетом міністрів України і Урядом Республіки Австрія про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ», №0199 «Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно» та законопроект №0193 про ратифікацію протоколу між Урядами України і Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, вчиненої у Лондоні 10 лютого 1993 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 01:34 :29