Садовий заповів любити Васьківа
Роман Онишкевич
журналіст, поет

Садовий залишив намісника, чхаючи на регламент: Може ще відкопають щось не вкрадене…

Агов, львів’яни! Чи всі знаєте, хто такий Геннадій Володимирович Васьків? Якщо дотепер не знали, то мусите знати, бо це найголовніша посадова особа в місті.

Андрій Іванович Садовий, якого Ісусик покликав у Київ балотуватися в президенти, покинув рідне місто і заповів нам любити добродія Васьківа. Те, що цього достойника ніхто з нас нікуди не обирав, Андрію Івановичу, очевидно, байдуже.

До аналогічного місця йому, очевидячки, й те, що за регламентом, за відсутності міського голови першою особою в місті має бути секретар ради. Але, йдучи рятувати Україну, мудрий мер не відважився покласти відповідальність на секретаря і депутатський корпус. Мало що, може відкопають щось не вкрадене, вкрадуть, супостати, і не поділяться. Та й до біса вони, коли є сам пан Васьків – чолов’яга, судячи з усього, робітний і невтомний. Нині він – на хвилиночку – в.о. міського голови Львова, заступник міського голови з фінансово-економічних питань, в.о. заступника міського голови з містобудування.

Оце думаю собі: якого дідька тримати в мерії такий здоровенний штат? А чи не краще позвільняти до бісової матері всіх бюрократів і залишити одного всюдисущого Васьківа. Хлоп справиться! А Андрій Іванович, повернувшись із київського хрестового походу, йому за це грамоту дасть, або подарує банний халат і тапки зі свого готельного номера.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Андрій Садовий, який балотується у президенти, разом із сім’єю переїжджає жити до Києва. На це Садовий відреагував постом у соцмережах, заперечивши, що переїжджає. Натомість повідомив, що у час його відсутності у Львові обов’язки міського голови виконує заступник з питань економіки та фінансів Геннадій Васьків.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 13:14 :44