Пономарьов: Коли Пєсков сидітиме в тюрмі, тоді й скаже, що в них проблеми

ZIK

Не варто розраховувати, що міжнародні санкції проти Росії спричинять розвал цієї держави. Рівень життя тамтешнього населення справді падає, однак у людей немає альтернативи – у РФ немає інших політичних партій та опозиції. Персональні ж санкції проти російських олігархів більше схожі на «чистий бізнес».

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив депутат Державної думи Росії у 2007-2016 роках Ілля Пономарьов.

«Колись Пєсков буде сидіти в тюрмі, тоді і говоритиме, що в нього проблеми. До цього моменту вони на своєму яскравому «Феррарі» з ентузіазмом летітимуть у провалля і цього не помічатимуть», – заявив Пономарьов.

Адже, за його словами, не варто розраховувати, що в результаті санкцій чи міжнародного тиску Росія розвалиться. Розпад відбуватиметься лише через ситуацію у самій Росії.

«Через те, що занадто багато крадуть, не інвестують, старіють основні фонди чи відсутні потрібні технології. Адже Росія росте, однак набагато повільніше, ніж весь інший світ», – зазначив експерт.

Він наголосив: справді, населення Росії бідніє, однак у людей немає альтернативи, адже основний курс веде Кремль і немає інших політичних партій та опозиції. Західний світ увесь час звертає на це увагу, однак не демонструє варіантів можливого виходу із такої ситуації.

«Наприклад, найбільш ефективні санкції, що вводились, були персональними проти російських олігархів, зокрема – Олега Дерипаски та його компанії «Русал». Згодом було ухвалене рішення відмінити такі дії, при тому, що вони не добились якихось політичних цілей. Дерипаска не прийшов давати покази у ФБР», – зауважив Пономарьов.

Читайте також: Дипломат розповів, чому Росія насправді напала на Україну

Адже, за його словами, тоді за санкціями стояло політичне завдання, натомість зараз усі вважають, що комерційне – передати контроль над радою директорів компанії громадянам США та Великої Британії чи проводити продажі алюмінію під їхнім наглядом.

«Більше нічого й не потрібно. Тобто, це чистий бізнес», – наголосив Ілля Пономарьов.

Як повідомлялось раніше, через санкції Росія не зможе запустити серійне виробництво літаків «Іркут», адже компанії США та Японія не продаватимуть їй потрібні матеріали.

Читайте також: Росію чекає жалюгідне майбутнє: режиму Путіна напророкували швидкий кінець

Loading...