Новини » Політика 16 січня, 2019, 19:49
Полковник Стеценко оцінив здатність кандидатів у президенти чинити опір Росії
ZIK
ZIK

Жоден із кандидатів у президенти не готовий воювати проти Росії. Політико-дипломатичний шлях буде мати значення тоді, коли ворог буде знати: якщо він не погодиться мирно, ми його вмовимо так, що він вмиється кров'ю.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив полковник запасу, експерт Українського інституту з прав людини Святослав Стеценко.

За словами пана Стеценка, будь-яка миротворча операція без згоди Москви на сьогодні неможлива. Таким чином він прокоментував заяву Сергія Лаврова, який сказав, що Росія не згодна на пропозицію США з приводу миротворчої місії на Донбасі. А всі розмови про миротворчу операцію відбувалися поки що в уявній площині.

«Росія, насамперед, буде чекати парламентських виборів в Україні, і вся їхня пропаганда, де вони розказують про мир, спрямована на те, щоб посилити ті політичні сили, які вимагають визнати цю війну помилкою, вимагають дружби, домовленості з Москвою, закінчення цієї війни мирним шляхом через поступки», – зазначив Стеценко.

Зокрема пан Стеценко переконаний, що війна – це не лише бойові дії, але без готовності воювати ніякі політико-дипломатичні шляхи нічого не вирішать. Однак, за його словами, жоден із кандидатів у президенти, навіть ті, які кажуть про сучасну армію і передові збройні сили, не готові, на жаль, воювати проти Москви.

«На жаль, із тих кандидатів у президенти, які вже зареєструвалися і тих, які ще зареєструються, жоден не заявив, що до того часу, як ми не проженемо останнього московського солдата з нашої землі, ніякого миру з Московією не буде, і це буде наш стратегічний ворог. Політико-дипломатичний шлях буде мати значення тоді, коли ворог буде знати: якщо він не погодиться мирно, ми його вмовимо так, що він вмиється кров'ю», – переконаний експерт.

Окрім цього, у відповідь на запитання ведучої про те, що росіяни вже не перший місяць прямим текстом говорять, що до проведення виборів ситуація на Донбасі не зрушиться, водночас із західного боку не видно якихось активних рухів, там теж чекають виборів, пан Стеценко сказав, що США та інші країни НАТО самі не введуть в Україну війська.

«Безумовно, плани військового співробітництва є довготривалими і вирішувати такі питання треба, насамперед, із Президентом як Верховним головнокомандувачем і Верховною Радою, яка має ухвалювати відповідні закони. Тому позиція Заходу логічна», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Ольга Богомолець подала документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації її кандидатом на вибори президента. Вона стала 13 людиною, яка має намір балотуватися на посаду глави держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 00:56 :43