Новини » Політика 16 січня, 2019, 15:11
Політолог: Гриценко вперся в «стелю» через команду і слабку інформаційну кампанію
ZIK
ZIK

Кандидату в президенти України Анатолію Гриценку і не вдалося закріпити лідерство серед опозиціонерів. Тому він зараз бореться за можливість потрапити у другий тур на президентських виборах.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політолог Олег Саакян.

«Перед другим туром президентських виборів можливі абсолютно різні поєднання і союзи. Тому, залежно від того, хто потрапить до другого туру, і визначатимуться з підтримкою чи непідтримкою або взагалі відмовою серед політиків», – сказав Саакян.

За його словами, частина кандидатів, ймовірно, не підтримають жодного з кандидатів. Тому що готуються до парламентських виборів і будуватимуть свою кампанію на опозиції до тих осіб, які пройдуть у другий тур президентських виборів.  Що ж до саме Анатолія Гриценка, то він абсолютно серйозно націлений на президентське крісло.

«Проблема у тому, що у Гриценка слабка команда, зокрема, в регіонах. Тому що декількавідсотковий рубікон застопорився на тому ж рейтингу. Ба більше, він ще й стагнує з появою нових кандидатів», – зазначив він.

На думку політолога, так сталося через те, що Гриценко  вперся у «стелю» через команду і слабку інформаційну кампанію.

«Теза Гриценка про те, що «Чесних ще більше» – потребує розвитку. Адже на ній одній далеко не заїдеш. Також йому не вдалося за собою закріпити лідерство серед опозиційних кандидатів. Відповідно, в умовах, що склались зараз, в Гриценка складна ситуація, яку ще два-три місяці тому він міг змінити без проблем. Тому виглядає на те, що Гриценко зараз бореться за можливість потрапити у другий тур на президентських виборах, але на це є дуже невеликі шанси», – наголосив Саакян.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що п’ятеро нападників на претендента в президенти України Анатолія Гриценка впізнані й затримані Національною поліцією, а ще щодо 12 осіб будуть ухвлені процесуальні рішення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 06:27 :09